українська російська англійська
Микола Азаров: Масштабні нововведення, які відбуваються в державі, потребують широкого роз'яснення
03.01.2013 | 11:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров наголошує на необхідності проведення якісного роз’яснення нормативних змін, які зараз запроваджуються в Україні. На цьому він наголосив під час засідання Кабінету Міністрів 3 січня 2013 року.

«Сотні тисяч людей практично щодня будуть стикатися з новими нормами оформлення прав власності, отримання правової допомоги в складних життєвих ситуаціях, отримання швидкої медичної допомоги і таке подібне», - наголосив Микола Азаров.

За його словами, нові норми треба дуже якісно роз’яснити, постійно і широко інформувати людей про зміни, які запроваджено. «Треба також досить довгий час «супроводжувати» нововведення, тобто практично допомагати кожній людині в конкретних ситуаціях, робити висновки з практики, вдосконалювати процеси», - сказав Прем’єр-міністр і додав, що таке завдання стоїть перед усіма міністерствами і відомствами, у сфері управління яких почали діяти нові норми законодавства.

«У цьому відношенні можу тільки вітати рішення Міністерства юстиції запровадити постійно діючу «гарячу лінію» з роз’яснення нового порядку реєстрації прав на нерухоме майно. Такі ж «гарячі лінії», громадські регіональні приймальні, якщо треба – семінари та «круглі столи», треба запровадити щодо всіх принципових нововведень», - заявив Глава Уряду.

 

версія для друку