українська російська англійська
Микола Азаров: У порядку денному Уряду більше не повинно бути питання боргів із зарплати
03.01.2013 | 11:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров хоче поставити крапку в питанні заборгованості заробітної плати бюджетникам. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів України 3 січня 2013 року.

Микола Азаров доручив Міністерству соціальної політики запровадити  щотижневий моніторинг виплати зарплати і соціальних допомог, і регулярно доповідати Уряду про стан справ з цього питання. «Треба організувати роботу таким чином, щоб раз і назавжди поставити крапку в цій темі… У нашому порядку денному більше не повинно бути питання боргів із зарплати», - наголосив Глава Уряду.

Крім того, Микола Азаров звернувся до керівників міністерств і відомств, регіональних адміністрацій з вимогою з перших днів нового року взяти цю ситуацію під особливий контроль. «Зарплати, відпускні, лікарняні, соціальні допомоги тощо повинні виплачуватись повністю і вчасно», - підкреслив він.

Прем’єр-міністр наголосив, що на 1 січня 2013 року боргів із зарплати,  як і обіцяв Уряд, немає.

Він нагадав, що  наприкінці минулого року в окремих регіонах виникли затримки з виплатою заробітної плати бюджетникам. «Причому в більшості областей - підкреслюю, у більшості областей - керівники органів місцевої влади, а це їх особиста відповідальність, зуміли мобілізувати ресурси і самостійно вирішити проблему. Безвідповідальність інших керівників довелось компенсувати Уряду», - зазначив Микола Азаров, повідомивши, що із державного бюджету було додатково виділено 3,3 мільярда гривень на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів усіх рівнів.

Також Глава Уряду звернув особливу увагу Міністерства фінансів на контроль за обґрунтованістю формування місцевих бюджетів і на жорстке дотримання бюджетної дисципліни.

 

версія для друку