українська російська англійська
Київська державна регіональна телерадіокомпанія стала "Центральним каналом"
03.01.2013 | 16:40
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Київська державна регіональна телерадіокомпанія з початку 2013 року виходить з новою назвою - «Центральний канал».

До зміни назви і логотипу канал готувався приблизно півтора роки. Як пояснюють самі телевізійники, назву «Центральний канал» обрано через те, що редакція КДРТРК знаходиться на центральній вулиці Києва - Хрещатику, і, по-суті, є центральним каналом для решти обласних ДТРК.

«Авторські права ми оформили. Документи в Нацраду на новий логотип направили, і з моменту подачі заявки маємо право його використовувати», - заявив генеральний директор КДРТРК Олександр Савенко.

Логотип ТРК, який був раніше розміщений у правому нижньому куті екрану, змінено на ЦК і розміщено в правому верхньому куті.

«Хто звик до логотипу ТРК і тепер побачить ЦК, нехай не лякається. Це нове обличчя старого каналу», - зазначає його очільник.

За словами Олександра Савенка, канал наразі працює в чотирьох стандартах: аналоговому, цифровому, супутниковому і кабельному. Цифровий сигнал телерадіокомпанія передає через супутник, і його можуть приймати практично у всій Європі, а також у Мальті, Єгипті та ін.

«Кабельним сигналом нам вдалося охопити фактично всі найбільші міста області. Ми на цьому не зупиняємося і заключаємо угоди з кабельними операторами з інших регіонів України. Сьогодні потенційна глядацька аудиторія нашого каналу становить 9,5 млн. абонентів, які мають кабельне телебачення. Нас дивляться у Харкові, Одесі, Донецьку, Запоріжжі і Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську та інших містах», - зазначив Олександр Савенко.

 

версія для друку