українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив Сергію Арбузову координувати питання активізації економічного розвитку
04.01.2013 | 14:01
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Прем’єр-міністр Микола Азаров назвав першочергові завдання на 2013 рік з активізації економічного розвитку, а також дав відповідні доручення Першому віце-прем’єр-міністру Сергію Арбузову під час засідання Кабінету Міністрів України 3 січня.

Зокрема, на Першого віце-прем’єр-міністра було покладено контроль за втіленням програми імпортозаміщення в Україні, яке має велике значення для стимулювання внутрішнього виробництва і створення робочих місць в Україні та для скорочення негативного сальдо зовнішнього торговельного балансу. 

Сергію Арбузову, крім цього, було доручено контролювати питання ефективного регулювання державної тарифної політики, а також здійснювати жорсткий контроль за поданням та аналізом фінансових планів підприємств державного сектору економіки, що дасть змогу забезпечити ефективніше використання бюджетних коштів.

Також Микола Азаров наголосив, що Перший віце-прем’єр-міністр повинен забезпечити вищий рівень виконавської дисципліни органів виконавчої влади. За словами Глави Уряду, значною залишається кількість невиконаних рішень і доручень. Сергію Арбузову доручено проаналізувати стан виконання завдань, визначених Указами та дорученнями Президента, Законами України, рішеннями Уряду, і забезпечити щотижневий контроль. Це сприятиме підняттю рівня виконавської дисципліни.

 

версія для друку