українська російська англійська
Леонід Кожара провів зустріч з Главою Представництва ЄС в Україні Яном Томбінським
04.01.2013 | 19:16
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У МЗС України відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари з Главою Представництва ЄС в Україні, Послом Яном Томбінським.

Посол привітав Леоніда Кожару з призначенням на посаду Міністра закордонних справ України та побажав успіхів у реалізації пріоритетів зовнішньої політики нашої держави.

У ході розмови Міністр підтвердив незмінність євроінтеграційного курсу України і окреслив ключові напрями діяльності Уряду України у контексті реалізації реформ, спрямованих на наближення до Європейського Союзу.

У центрі уваги співрозмовників перебували ключові питання порядку денного відносин Україна-ЄС, зокрема хід підготовки до підписання Угоди про асоціацію та перспективи запровадження безвізового режиму. Було досягнуто домовленості поглиблювати взаємодію на всіх напрямах двостороннього співробітництва.

Сторони висловились за доцільність активізації політичного діалогу між Україною та ЄС на всіх рівнях та обговорили графік двосторонніх контактів на найближчу перспективу, у т.ч. в контексті підготовки до 16-го Саміту Україна-ЄС, який запланований на 25 лютого 2013 р. у Брюсселі.

 

версія для друку