українська російська англійська
Дипломатичні установи України тримають на контролі ситуацію з пасажирами авіакомпанії «Аеросвіт»
07.01.2013 | 13:49
Прес-служба Міністерства закордонних справ

5 січня через затримання літака авіакомпанії «Аеросвіт» в міжнародному аеропорту м.Стокгольм у скрутній ситуації опинились близько  40 громадян України, яких 05-06 січня ц.р. за сприяння Посольства України в Швеції вдалося відправити в Україну.

У зв’язку з скасуванням рейсу «Аеросвіту» 06 січня ц.р. в аеропорту м.Стокгольм виникли труднощі у ще однієї групи наших співвітчизників. Станом на 07 січня, 5 українських пасажирів вказаного рейсу залишаються в Стокгольмі. Посольство України в Швеції продовжує вживати заходів щодо повернення українських громадян в Україну.

6 січня подібна ситуація із зазначеною авіакомпанією виникла в міжнародному аеропорту м.Тель-Авів «Бен-Гуріон», внаслідок чого у складну ситуацію потрапили 54 громадянина України. 7 січня ц.р. 19 з 54 громадян України було відправлено до міжнародного аеропорту м.Києва літаком компанії «МАУ», ще 35 українців планується відправити в Україну протягом цього ж дня літаками інших авіаліній.

7 січня 196 громадян України залишаються в міжнародному аеропорту м.Хошимін (В’єтнам) через заборгованість компанії «Аеросвіт». Посольством України у В’єтнамі вживаються заходи щодо надання необхідної консульської допомоги українським пасажирам для їх повернення на Батьківщину. 

Через відміну рейсу авіакомпанії «Аеросвіт» Київ-Ташкент-Київ 6 січня близько 80 пасажирів не змогли вилетіти до Києва. Станом на 7 січня майже усі пасажири рейсу були відправлені в Україну іншими авіалініями. Четверо пасажирів, відліт яких заплановано на 11 січня наступним рейсом «Аеросвіту», розміщено у готелі.

Департамент консульської служби МЗС України та відповідні закордонні дипломатичні установи України тримають на контролі ситуацію, пов’язану з поверненням українських громадян на Батьківщину та продовжують надавати їм необхідну консульську допомогу.

версія для друку