українська російська англійська
Карпатському біосферному заповіднику дозволено розробляти документи на відведення земельних ділянок
08.01.2013 | 13:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Карпатському біосферному заповіднику дозволено розробляти документи на відведення земельних ділянок. Відповідне розпорядження № 2-р «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок» Кабінет Міністрів прийняв 3 січня 2013 р.

Документом передбачено, відповідно до статей 92, 123 і 149 Земельного кодексу України, надати дозвіл Карпатському біосферному заповіднику на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 7371,8 гектара. Це землі лісогосподарського призначення (ліси), що перебувають у постійному користуванні державних підприємств «Рахівське лісове дослідне господарство», «Великобичківське лісомисливське господарство» та «Ясінянське лісомисливське господарство», розташовані за межами населених пунктів на території Рахівського району Закарпатської області.

У подальшому передбачено наданням їх заповіднику у постійне користування для збереження та використання земель Карпатського біосферного заповідника.

 

версія для друку