українська російська англійська
Упродовж 2012 року воєнізована охорона виявила понад 1,3 тис. крадіжок на залізниці
08.01.2013 | 09:48
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

За даними головного управління воєнізованої охорони Укрзалізниці, упродовж 2012 року на залізницях України розкрито та попереджено понад 1,3 тис. випадків неправомірних дій на суму понад 2 млн. грн. Зокрема, зареєстровано понад 900 випадків крадіжок комплектуючих деталей, обладнання та майна залізниць на суму більш ніж 1,6 млн грн.  

Зазначимо, що найбільше розкрито і попереджено крадіжок на Придніпровській залізниці — 523, Донецькій — 327, Львівській — 182 та Південно-Західній –– 157 випадків.

Також працівниками воєнізованої охорони регулярно проводяться оперативно-профілактичні заходи на об’єктах залізничного транспорту. Кількість затриманих порушників за 12 місяців 2012 року становить 10180 осіб, з них за ходіння коліями у невстановленому місці –– 10154 особи, за незаконний проїзд у вантажних поїздах — 14 осіб, зривання пломб та інше — 12 громадян. До адміністративної відповідальності притягнуто понад 8 тис. громадян, загальна сума штрафів становить більш ніж 277 тис. грн.

Крім цього, залізничники проводять профілактичні заходи, спрямовані на зменшення кількості несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту: інформують пасажирів у ЗМІ та на вокзалах про можливі наслідки неправомірних дій; проводять спільно з працівниками транспортної міліції рейди та перевірки; оснащують станції та вокзали системами відеонагляду; інструктують локомотивні бригади та працівників вокзалів; проводять профілактику злочинності на залізницях.

 

версія для друку