українська російська англійська
На Одещині планується завершити будівництво поліклініки в Ренійському районі
08.01.2013 | 11:36
Одеська ОДА

В рамках регіональної соціально-економічної програми «Народний бюджет» у 2013 році в Ренійському районі Одеської області планується завершити будівництво  нової районної поліклініки. Про це повідомив заступник голови Ренійської районної державної адміністрації Іван Стадніков.

Будівництво нової поліклініки було розпочато в районі ще 20 років тому. Проте роботи тут були припинені, і лише минулого року будівництво важливого соціального об’єкту поновилося.

Протягом 2012 року було відновлено фасад будівлі, встановлені вікна та двері, а також покладена нова покрівля. Зараз в новій будівлі районної поліклініки проводяться  внутрішні роботи  - здійснюється планування приміщень, проводиться штукатурення стін, настилається підлога.

Планується, що роботи з будівництва нової поліклініки, розрахованої на 370 відвідувань пацієнтів за зміну, будуть завершені у третьому кварталі 2013 року.

Тут буде встановлено нове медичне обладнання, придбане в 2012 році в рамках «Народного бюджету», яке вже зараз працює в районі.

 

версія для друку