українська російська англійська
Проїзд автошляхами забезпечують 2281 од. техніки та 3337 працівників
08.01.2013 | 14:05
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Станом на ранок 8 січня транспортно-дорожній комплекс, незважаючи на погіршення погодних умов по Україні, працює без значних ускладнень. Рух автотранспорту дорогами державного та місцевого значення забезпечено. Для покращення стану проїзду на автомобільних дорогах загального користування задіяні 2281 одиниця техніки та 3337 дорожніх працівників.

Протягом доби опади у вигляді невеликого снігу спостерігаються на більшості території України. У нічний час посилився сніг у Донецькій, Луганській та Одеській областях. При сильному вітрі можливе виникнення снігових переметів та накату на дорогах загального користування. Мінінфраструктури закликає водіїв бути максимально пильними під час руху. У свою чергу дорожники постійно ведуть роботи з ліквідації снігових переметів.

 

По Керч-Єнікальському каналу проходу з півночі очікують 5 суден, з півдня – 56, з яких до портів України: Маріупольського  – 1 судно, Керченського – 2 судна. На рейді Маріупольського порту - 7 суден, в очікуванні проводки на вихід – 4 судна. У Миколаївському порту проводка суден здійснюється у складі караванів за допомогою криголамних буксирів: заплановано на вхід – 3 судна, на вихід – 5 суден.

В Усть-Дунайському порту оголошено штормове попередження. На рейді порту – 1 судно, в очікуванні проводки – 2. Інші порти працюють у звичайному режимі.

 

 

версія для друку