українська російська англійська
Аеропорт "Київ" розпочав експлуатацію нового телетрапу
08.01.2013 | 15:22
Київська МДА

4 січня аеропорт Київ приступив до експлуатації телескопічного трапу. Першими скористатися новим способом посадки у літак змогли пасажири ранкових рейсів Тбілісі-Київ авіакомпанії Air Zena Georgian Airways і Москва-Київ авіакомпанії Трансаеро.

Використання рукава дозволяє проводити посадку та висадку пасажирів без необхідності виходу на вулицю і використання перонних автобусів, що значно прискорює ці процеси і робить їх більш комфортними для користувачів.

Нагадаємо, монтаж телескопічного трапа завершився 26 грудня 2012 року. Тоді за допомогою крана він був піднятий і приєднаний до посадкової галереї нового міжнародного термінала А.

Аеропорт «Київ» придбав скляний рукав виробництва ThyssenKrupp AG. Він був зібраний на заводі компанії в Іспанії і доставлений до столиці автопотягом. До телетрапу можуть стикуватися літаки типів Boeing 737, Airbus A320, MD82.

У аеропорті зазначають, що встановлення телетрапів – один з етапів покращення якості послуг, яке наразі проводить комунальне підприємство.

Так, у грудні минулого року виліт всіх внутрішніх рейсів авіакомпанії «ЮТейр-Україна» був переведений зі старого аеровокзалу в новий термінал А.

 

версія для друку