українська російська англійська
За тиждень - майже 109,5 тис. переглядів публічної кадастрової карти
08.01.2013 | 16:38
Прес-служба державного агентства земельних ресурсів

Держземагентство України з початку 2013 року відкрило вільний доступ до публічної кадастрової карти. Інформація про земельні ділянки в межах України в он-лайн режимі - на офіційному веб-сайті Держземагентства.

Громадяни виявили величезну зацікавленість інформацією про земельні ділянки. З початку року кількість громадян, які відвідали розділ «Публічна кадастрова карта» на офіційному сайті земельного відомства станом на 15 годину 8 січня сягає 81,6 тисяч. Загалом зафіксовано 109 417 відвідувань користувачів, які проглянули 146 045 сторінок з інформацією про земельні ділянки.

На початку першого робочого дня нового року, через велику кількість відвідувань офіційний сайт земельного відомства не  витримав навантажень трафіку. Прес-служба Держземагентства звернулася до бажаючих ознайомитися з роботою  публічної кадастрової карти з проханням заходити безпосередньо за електроною адресою: (http://map.dazru.gov.ua/kadastrova-karta). Станом на 14:00 2 січня понад 60 тисяч користувачів водночас працювали з публічною кадастровою картою.

«В Україні ніколи не було технічної можливості зібрати абсолютно всі ділянки і як елементи своєрідної мозаїки скласти їх у єдину електронну картинку і покласти на карту. Досі усі архіви велися в паперовому вигляді, а найстрашніше - фактично кожен район мав свою базу в своїй локальній системі координат. За 20 років було зареєстровано декілька десятків мільйонів ділянок в 1500 різних системах координат, які не поєднувалися одна з одною. Наші фахівці створили унікальне програмне забезпечення, яке в лічені секунди перетворює будь-яку систему координат в національну систему УСК 2000. Відтепер в Україні є кадастр – він повністю прозорий, автоматизований і високотехнологічний», – наголосив Голова Держземагентства Сергій Тимченко.

 

версія для друку