українська російська англійська
У 2013 році Київ стане туристичним центром країни
08.01.2013 | 16:52
Київська МДА

Управління туризму КМДА затвердило календар культурних, спортивних і розважальних подій і заходів на 2013 рік.

Як у профільному управління, протягом року відбудеться чимало цікавих обрядових заходів. Так, у Мамаєвій Слободі відзначатимуть народні свята, серед яких Трійця, Івана Купала, Спаса тощо. Слов’янським традиціям навчатимуть також у парку відпочинку «Київська Русь» та в Національному музеї народної архітектури та побуту в с. Пирогів. Тут можна буде з усією родиною відсвяткувати Масляну, Великдень, Покрову та дізнатися, як наші предки зустрічали весну й проводжали зиму.

Традиційно, у найвідоміших соборах та храмах Києва відзначатимуться духовні свята – Благовіщення, Водохреща, Стрітення тощо.

Запланована в столиці й низка культурних заходів. У травні цього року в «Мистецькому Арсеналі» стартує проект «Шевченко: status quo у XXI столітті», який офіційно відкриє рік Тараса Шевченка в Україні з нагоди 200-ліття з дня народження поета. Також протягом року Київ-туристичний обіцяє гостям низку цікавих арт-виставок міжнародного масштабу.

Незабутні враження і святковий настрій пануватимуть у Києві й під час святкування Дня міста, що традиційно відзначається в останню неділю травня.

У серпні-вересні 2013 року в столиці відбудеться важлива спортивна подіячемпіонат світу з художньої гімнастики. І вже традиційно Київ прийматиме чемпіонат України з вейкбордингу.

З повною версією календаря подій на 2013 рік можна ознайомитися на офіційній веб-сторінці Київської міської державної адміністрації www.kievcity.gov.ua .

версія для друку