українська російська англійська
Кіровоградщину очищено від заборонених пестицидів і агрохімікатів
08.01.2013 | 17:34
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

На території Кіровоградської області на початок 2012 року зберігалося 873,750 тонн непридатних до використання пестицидів та невідомих отрутохімікатів у 110 хімскладах.

На виконання робіт у сфері поводження з непридатними та забороненими до використання пестицидами та агрохімікатами протягом останніх років залучалися здебільшого кошти фондів охорони навколишнього природного середовища усіх рівнів та кошти місцевих бюджетів області у невеликих обсягах.

Із Державного фонду охорони навколишнього природного середовища протягом 2012 року було виділено близько 19687,5 тис. грн на забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження 873,750 т наявних на території області непридатних до використання пестицидів і агрохімікатів. З метою проведення даних робіт 31 травня 2012 року укладена відповідна угода між Міністерством екології та природних ресурсів України та ТОВ “С. І.Груп Консорт ЛТД”.

Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області здійснювала контроль за виконанням робіт із забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження в області непридатних до використання пестицидів і агрохімікатів, за інформацією якої станом на 1 січня 2013 року з території області вивезені усі наявні непридатні до використання пестициди і агрохімікати.

 

версія для друку