українська російська англійська
Роботу транспортно-дорожнього комплексу в складних погодних умовах забезпечено
09.01.2013 | 09:44
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Станом на ранок 9 січня значних порушень у функціонуванні об’єктів транспортного комплексу через погіршення погодних умов на території України немає. Проїзд дорогами державного та місцевого значення забезпечений. Наразі на автошляхах працює 2261 одиниця техніки та 3303 дорожніх працівників.

Протягом доби опади у вигляді невеликого снігу спостерігались у південних і східних областях та в Криму. Станом на 06:00 у східних областях опади припинилися, але поривчастий вітер призводить до утворення снігових переметів на дорогах південної та східної частин України, які ліквідовуються по мірі їх виникнення.

Через метеоумови порушено доставку пошти до 90 населених пунктів по Донецькій та Луганській дирекціях Укрпошти. Доставка буде здійснена відразу після розчищувальних робіт.

В очікуванні проходу каналом Керч-Єні-Кале 3 судна з півночі і 55 з півдня, з яких до  Маріупольського порту одне судно, Керченського – три.

На рейді Маріупольського порту перебуває 8 суден. В очікуванні проводки на вихід 3 судна. У Миколаївському порту заплановано проводку на вхід 8 суден, на вихід – 5. У Херсонському порту: на вхід – 1 судно, на вихід – 2 судна. У порту Усть-Дунайськ очікують проводки два судна.

Аеропорти працюють у штатному режимі.

 

 

 

версія для друку