українська російська англійська
Микола Азаров доручив повернути на Батьківщину пасажирів "Аеросвіту"
09.01.2013 | 10:54
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров доручив вжити всіх необхідних заходів для якнайшвидшого повернення на Батьківщину заблокованих за кордоном пасажирів «Аеросвіту». Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів України 9 січня 2013 року, звернувши увагу на резонансну ситуацію, яка склалась навколо одного з найбільших вітчизняних авіаперевізників – компанії «Аеросвіт».

«Ми не маємо права допустити, щоб негаразди приватної компанії завдавали шкоди інтересам тисяч наших та іноземних громадян, - сказав Микола Азаров. - Те, що пасажири «Аеросвіту» стали заручниками цієї нездорової ситуації, абсолютно неприйнятно. Треба втручатися».

Прем‘єр-міністр наголосив, що перевізник зобов’язаний діяти в рамках чинного законодавства і міжнародних правил, а органи влади зобов’язані контролювати дотримання законів і встановлених правил.

Глава Уряду доручив Віце-прем’єр-міністру Олександру Вілкулу швидко і  оперативно розібратися в цій ситуації, проаналізувати стан справ і негайно підготувати пропозиції щодо відповідних дій.

«Безумовно, в першу чергу всіх пасажирів, заблокованих за кордоном,  якнайшвидше треба повернути на Батьківщину і добитися компенсації всім, хто постраждав від затримок і скасування рейсів», - зазначив Микола Азаров. 

версія для друку