українська російська англійська
У 2013 році оновлять та модернізують 20 дитсадків комунальної власності
09.01.2013 | 11:25
КИЇВСЬКА МДА

Протягом 2013 року оновлять та модернізують 20 дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності. Відповідне розпорядження днями підписав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Так, у поточному році заплановано оновити та поліпшити матеріально-технічну базу 20 столичних дитсадків та збільшити їх потужність загалом на 1750 місць. Таким чином, уже до кінця поточного року близько 4000 маленьких киян зможуть відвідувати оновлені дошкільні навчальні заклади. Наразі складено перелік таких закладів та розпочато організаційну роботу.

Крім того, у 2013 році в дитячих садках столиці відновлять роботу 80 груп загальною кількістю понад 1500 дітей.

Нагадаємо, що минулого року в дитсадках столиці на 3075 місць стало більше. Для дітей дошкільного віку відновили роботу 10 дошкільних навчальних закладів, які тривалий час не працювали, а також 84 групи у працюючих дитячих садках.

Також у департаменті освіти й науки, молоді та спорту інформують, що триває впровадження «Електронної системи запису до дошкільних навчальних закладів». Наразі вона працює в Оболонському районі (www.dnz.kiev.ua ), а у Печерському та Дарницькому районах відбувся тестовий запуск системи онлайн-реєстрації дітей. На повну потужність електронна система запису дітей в усіх дитячих садках столиці запрацює вже у першій половині 2013 року.

Зауважимо, що веб-портал електронної системи міститиме інформацію щодо кожного дошкільного навчального закладу міста Києва: адресу та контакти, рік побудови, кількість місць у групах дітей різних вікових категорій, фотографії дошкільного навчального закладу, інформацію про спеціалізацію закладу, а також про додаткові освітні послуги, умови харчування, стан ігрового майданчика тощо.

версія для друку