українська російська англійська
Залізничники забезпечують безперебійний рух поїздів у складних метеоумовах
09.01.2013 | 14:14
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Залізничники забезпечують безперебійний рух поїздів в умовах снігових заметів. Наразі поїзди курсують за графіком, вокзали та станції працюють у звичному режимі.

З 8 на 9 січня у заходах зі снігоборотьби було задіяно 6,5 тис. залізничників та 25 одиниць снігоприбиральної техніки. В очищенні від снігу залізничних вузлових станцій, вокзалів, платформ та колій задіяні переважно колійники, енергетики, зв’язківці, а також інші підрозділи залізниць України. Для уникнення збоїв у роботі залізничного транспорту і оперативного реагування на метеорологічну ситуацію на залізницях створені штаби по снігоборотьбі, які  працюють цілодобово.

Минулої доби найбільше працівників і техніки  були зосередженні на очищенні стрілочних переводів і колій від снігових заметів, а також вокзалів і станцій на Донецькій, Придніпровській та Південно-Західній залізницях, де спостерігалася найбільша товщина снігового покриву.

Взимку через погіршення погодних умов підвищується загальний ризик травмувань, тому залізничники просять водіїв автотранспорту суворо дотримуватися правил дорожнього руху при перетині переїздів і без крайньої потреби не сідати за кермо за умов засніженої дороги та ожеледиці. Залізничники закликають водіїв автотранспорту бути максимально пильними й дисциплінованими, в умовах засніженої дороги та ожеледиці, особливо при перетині залізничних переїздів, а пасажирів – бути уважними при перебуванні на об’єктах залізничної інфраструктури.

 

 

 

версія для друку