українська російська англійська
У Рівненському госпіталі інвалідів війни пролікували понад 4,6 тис. ветеранів
09.01.2013 | 14:25
Рівненська ОДА

Торік у Рівненському обласному госпіталі інвалідів війни у Клевані пролікували та оздоровили 4653 ветерани різних категорій.

«Загалом на медзаклад із обласного бюджета виділили понад 18 мільйонів гривень, що на 10 відсотків більше, ніж в 2011 році», - констатувала заступниця голови облдержадміністрації Світла Сад.

Відтак, завдяки такій підтримці 510 пацієнтів Клеванського госпіталю торік отримали послуги зубопротезування на понад 112 тисяч гривень. Також 125 інвалідів війни та учасників бойових дій одержали слухові апарати. На це з бюджету виділили більше 60 тисяч гривень.

«Нині в Рівненському обласному госпіталі інвалідів війни створена потужна медична база, якої не має жоден із 32 подібних закладів України», - зауважила Світла Сад. Крім того, новозбудований сучасний фізіотерапевтичний корпус з комплексом водних процедур став хорошою альтернативою медикаментозному лікуванню ветеранів. Відтак, завдяки потужній базі й оперативності обслуговуючого персоналу всі ветерани, які мають показання, користуються допоміжними методами лікування.

 

версія для друку