українська російська англійська
У Львові проведуть XIV міжнародний турнір з легкоатлетичних стрибків "Меморіал Дем'янюка"
09.01.2013 | 15:34
Львівська ОДА

19 січня у приміщенні спорткомплексу ЛДУФК відбудеться XIV міжнародний турнір з легкоатлетичних стрибків «Меморіал Дем’янюка». У програмі змагань заплановано проведення Гран-прі серед жінок та чоловіків, юнацького та юніорського турнірів зі стрибків у висоту та науково-практичного семінару фахівців з легкоатлетичних стрибків.

Попередню згоду на участь у турнірі дали представники Словаччини, Білорусі, Румунії, Росії та провідні атлети України. Серед них: чемпіон Європи-2010 росіянин Олександр Шустов, чемпіон світу-2005 українець Юрій Кримаренко, чемпіон Європи серед юніорів-2011 росіянин Нікіта Аніщенков, срібна медалістка юнацького чемпіонату світу-2011 українка Ірина Геращенко та чемпіон Європи серед юніорів, учасник Олімпійських ігор українець Олександр Нартов.

Додамо, що кожного року за призові місця «Меморіалу Дем’янюка» ведуть боротьбу близько 100-150 спортсменів.

Також в межах  турніру відбудеться нагородження кращих спортсменів СК «Висота». Такого звання удостоять переможців та призерів чемпіонатів України в різних вікових категоріях. Серед глядачів проведуть розіграш призів від СК «Висота» і партнерів.

Довідково

Міжнародний турнір з легкоатлетичних стрибків «Меморіал Дем’янюка» відбувається в пам’ять про відомого українського спортсмена, майстра спорту міжнародного класу, учасника Олімпійських ігор-1980 Олексія Дем’янюка, який трагічно загинув у 1999 році.

 

версія для друку