українська російська англійська
Наталія Королевська: Січнева виплата пенсій відбувається без затримок
09.01.2013 | 16:14
Прес-служба Міністерства соціальної політики

З початку січня на виплату пенсій та грошової допомоги вже направлено 5,7 мільярда гривень. Про це сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України повідомила Міністр соціальної політики Наталія Королевська. За її словами, станом на 8 січня фінансування виплат пенсій по всій території України відбувається у відповідності до встановлених графіків.

«Станом на 8 січня на виплату пенсій та грошової допомоги вже спрямовано 5,7 мільярда гривень. Це відповідає графіку фінансування виплати пенсій, затвердженого на січень поточного року, та повністю покриває виплату пенсій по 9 січня цього року включно», - зазначила вона.

Наталія Королевська також повідомила, що сьогодні, 9 січня, до Пенсійного фонду надійде 1 мільярд 447,2 мільйона гривень. Ці кошти будуть спрямовані на виплату пенсій військовослужбовцям.

«9 січня Пенсійному фонду повинні додатково надійти кошти із державного бюджету у сумі 1 мільярд 447,2 мільйона гривень. Вони будуть спрямовані на фінансування виплати пенсій військовослужбовцям, починаючи з 10 січня», - підкреслила вона.

Таким чином, за словами Міністра соціальної політики, виплата пенсій проходить відповідно до затвердженого графіку.

 

версія для друку