українська російська англійська
Перший об'єкт, відкритий на Дніпропетровщині у новому році, - навчально-виховний комплекс
09.01.2013 | 16:27
Дніпропетровська ОДА

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков відкрив навчально-виховний комплекс у місті Верхівцево Верхньодніпровського району. Відкриття НВК стало можливим завдяки реконструкції приміщення початкової школи, яке не працювало з 1999 року. Перша черга реконструкції – відкриття двох груп дитячого садка на 52 дитини – була завершена у 2011 році. Зараз завершена друга черга реконструкції, яка дозволила відкрити ще одну додаткову групу на 28 дітей старшого дошкільного віку та забезпечити новими просторими класними кімнатами всіх учнів 1- 4 класів. Це підвищить якість та комфортність навчання й розвитку дошкільнят та учнів початкової школи.

На сьогодні реконструкція завершена повністю. Верхівцевський навчально-виховний комплекс розрахований на 1035 вихованців, 80 з яких – це дошкільнята, які відвідують 3 групи дитячого садка, що входить до НВК.

«Дніпропетровщина розпочинає новий рік з нових добрих справ. І знаковим є те, що перший об’єкт, відкритий у 2013 році, - це навчально-виховний комплекс. Колись закрите приміщення школи сьогодні отримало нове життя, а маленькі жителі Верхівцево, які навчатимуться тут, отримали нові можливості для якісної освіти. Тисячі дітей регіону завдяки системній роботі влади всіх рівнів за останні три роки пішли у нові дитячі садки, школи та НВК. Така можливість з’явилась навіть у невеликих населених пунктах, де раніше не було дитсадків. Там, де діти отримують якісну освіту – там є майбутнє і життя», - сказав Дмитро Колєсніков, вітаючи громаду Верхівцево.

Голова облдержадміністрації зазначив, що за три роки на Дніпропетровщині в рамках проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» проведено масштабну роботу – відкрито 85 дитсадків, 290 додаткових груп, завдяки чому створено понад 9 тисяч нових місць у дошкільних закладах.

 

версія для друку