українська російська англійська
Мінінфраструктури: "Аеросвіт" гарантує забезпечити перевезення своїх пасажирів
09.01.2013 | 18:04
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України та Державна авіаційна служба провели зустріч з керівництвом авіаційних компаній «Міжнародні авіалінії України» та «Аеросвіт» щодо ситуації зі скасуванням останньою низки авіарейсів.

За підсумками зустрічі керівництво «Аеросвіту» запевнило, що гарантує виконання усіх внутрішніх авіарейсів, а саме за напрямками Київ - Івано-Франківськ – Київ, Київ - Дніпропетровськ – Київ, Київ - Донецьк - Київ, Київ – Львів – Київ, Київ – Одеса – Київ, Київ – Сімферополь - Київ відповідно до затвердженого розкладу виконання регулярних внутрішніх рейсів у період ІАТА Зима 2012/2013, що діє до 31 березня 2013 року.

Авіакомпанія також гарантує подальше виконання всіх далеко- та середньо магістральних рейсів, окрім рейсів за напрямками Київ-Варшава, Київ-Мінськ, Київ-Бухарест, Київ-Копенгаген, Донецьк-Тбілісі та регіональних рейсів на Тель-Авів.

Обслуговування пасажирів здійснюватимуть компанії «Аеросвіт» або «Міжнародні Авіалінії України».

Відповідно до чинних Правил перевезення пасажирів та багажу повітряним транспортом, усі пасажири, які придбали квитки, мають бути обслуговані авіакомпанією або ж їм повинні компенсувати вартість квитків.

 

 

версія для друку