українська російська англійська
"Виставку квітів Снігової Королеви" на Співочому полі відвідало понад 40 тис. киян та гостей столиці
09.01.2013 | 19:10
Київська МДА

Виставку квітів у глибах льоду на Співочому полі, урочисте відкриття якої відбулося 2 січня, уже відвідало понад 40 тисяч киян та гостей столиці.

«За останніх кілька років у Києві багато чого відбувається вперше,  ця виставка квітів у льоді – тому підтвердження. Уже стало доброю традицією проводити виставки квітів на Співочому полі. Приємно зазначити, що зовсім за короткий час «Виставка квітів Снігової Королеви» багатьох залишила небайдужими, про це говорять листи вдячності та позитивні коментарі в книзі відгуків. Особливо цікаві експозиції у нічний час, коли за допомогою діодного освітлення можна спостерігати барвисте сяйво льоду. Потенціал столичних зеленбудівців невичерпаний, цього року на киян чекає багато ідей та дизайнерських втілень», – зауважив перший заступник голови Київської МДА Олександр Мазурчак, відвідуючи виставку квітів у льоді.

Нагадаємо, «Виставка квітів Снігової Королеви», що організувало комунальне об’єднання «Київзеленбуд» за підтримки голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова, уперше демонструє експозиції квітів у глибах льоду.  Для збереження форми фігур експонати встановлені під навісом.

 

версія для друку