українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив постійно здійснювати моніторинг ситуації з виплатами зарплат бюджетникам
09.01.2013 | 19:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив постійно здійснювати моніторинг ситуації з виплатами зарплат бюджетникам. Таке завдання Глава Уряду поставив Міністру соціальної політики Наталії Королевській на засіданні Кабінету Міністрів України 9 січня 2013 року, де вона виступила зі звітом щодо стану виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

Зокрема, Міністр соціальної політики зазначила, що заборгованості із виплати зарплат бюджетникам, які виникали наприкінці 2012 року, ліквідовано. Нагадаємо, що на виплату зарплат місцеві бюджети отримали додатково 3,3 млрд. грн., виділених Урядом з держбюджету.

За результатами звіту, Прем’єр-міністр дав доручення постійно тримати на контролі ситуацію щодо виплати заробітної плати працівникам, що фінансується з державної казни, зокрема педагогам, медикам, працівникам культури та соціальної сфери тощо.

Микола Азаров наголосив на необхідності постійно опрацьовувати звернення громадян на цю тему, зокрема ті, що надходять до Урядового контактного центру, на урядову гарячу лінію, а також розміщені в соціальних мережах. Так, під час останнього спілкування на персональній сторінці в соціальній мережі Фейсбук Глава Уряду закликав громадян інформувати про випадки затримки з виплатами заробітної плати бюджетникам у регіонах.

 

 

 

версія для друку