українська російська англійська
Держкомтелерадіо оголосив конкурс на краще представлення української книги у ЗМІ
10.01.2013 | 15:56
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Держкомтелерадіо України оголосив щорічний конкурс на краще представлення української книги в друкованих та електронних ЗМІ. Його метою є популяризація книжкових видань різної тематики та пропаганда читання.

Прийом пропозицій від редакцій друкованих та електронних ЗМІ (теле- та радіоорганізацій), видавництв та видавничих організацій, бібліотек, навчальних закладів, громадських та творчих організацій триватиме до 1 вересня цього року.

Нагадаємо, на конкурс подаються публікації в газетах і журналах, радіо- чи телепередачі, а також короткі відомості про автора, відгуки читацької чи глядацької аудиторії (за наявності) тощо.

Відповідно, усі роботи змагатимуться у трьох номінаціях – визначатиметься краща стаття, теле- і радіопрограма.

Оцінює надані на конкурс роботи журі, яке очолює перший заступник Голови Держкомтелерадіо Анатолій Мураховський. До його складу також входять голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, заступник директора Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка Сергій Гальченко, представники Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, Національної радіокомпанії та Національної телекомпанії України й інші.

При підбитті підсумків конкурсу враховуються актуальність публікацій, радіо- і телепередач, оригінальність подачі матеріалу, тираж друкованого видання та рейтинг електронного ЗМІ, в яких був оприлюднений журналістський матеріал.

Переможці будуть нагороджені дипломами.

Детальніше із інформацією про конкурс можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо за адресою http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=89021&cat_id=89018 .

 

версія для друку