українська російська англійська
О. Вілкул доручив завершити будівництво розв'язки на Поштовій площі у Києві до кінця травня 2013 року
10.01.2013 | 16:04
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

За дорученням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник провів робочу нараду щодо стану реконструкції транспортної розв‘язки на Поштовій площі у м. Києві.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов доповів Геннадію Темнику про стан будівництва на об’єкті. Зокрема, за словами голови КМДА, станом на 1 січня 2013 року в ході реконструкції розв‘язки на Поштовій площі було виконано роботи з прокладання водопроводу, кабелів зв’язку, кабелів високого струму, водозливу, практично завершено монтаж залізобетонної прогонової будови естакади (залишилося змонтувати одну прогонову будову з дев’яти), влаштовано буронабивні палі тунелю (з 364 паль виконано  263 шт. або 72%). Крім того, на чверть виконані роботи з будівництва підземного пішохідного переходу, а також розпочато бетонування першої захватки покриття автомобільного тунелю під Поштовою площею.

Олександр Вілкул відзначив особливу важливість цього об’єкта для міста Києва та поставив завдання закінчити будівництво до кінця травня 2013 року.

«Розвиток транспортної інфраструктури є одним з пріоритетів розвитку міста Києва. Будівництво розв’язки дозволить збільшити транспортний потік з 85 до 110 тис. авто на добу, забезпечити нормальний рух автотранспорту на Поштовій площі, особливо у вечірні та ранкові години «пік». Уряд ставить завдання закінчити будівництво до кінця травня 2013 року», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Довідково

Реконструкцію транспортної розв’язки на Поштовій площі розпочато у 2012 році. Після завершення реконструкції пропускна спроможність розв’язки збільшиться до 110 тис. авт./добу, буде забезпечено безперервний рух автотранспорту по вул. Набережно-Хрещатицькій та Набережному шосе в обох напрямках. У складі об’єкта буде побудовано: естакаду лівоповоротного з’їзду з Володимирського узвозу на вул. Набережно-Хрещатицьку, тунель по Набережному шосе та підземний пішохідний перехід через вул. Боричів узвіз.

 

 

версія для друку