українська російська англійська
За минулий рік до Держкомтелерадіо звернулось більше тисячі громадян
11.01.2013 | 11:07
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

У минулому році збільшилась кількість звернень громадян до Держкомтелерадіо України. Так, за період з 1 січня по 15 грудня 2012 року до Комітету надійшло 1283 звернення, що на 691 більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

З них 375 листів Держкомтелерадіо отримав від Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Уряду, а також органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій.

Основну ж частину склали запити, пропозиції безпосередньо від громадян – 908. Окрім того, надійшло 60 колективних звернень. У них йшлося переважно про діяльність керівництва ДП «Видавництво і друкарня «Таврида», заборону показу на українських телеканалах японських анімаційних фільмів, а також щодо критичної ситуації на ДП «Радіопередавальний центр м. Бровари».

Загалом, минулоріч до Держкомтелерадіо України звернулось 1059 громадян із заявами, клопотаннями, пропозиціями, скаргами, інформаційними запитами.

Найчастіше надходили звернення від пенсіонерів, інших громадян, що потребують соціального захисту, з проханням надати роз’яснення щодо умов безкоштовного забезпечення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення. Таких звернень надійшло 726, що складає близько 57 % від загальної кількості.

Велика кількість листів-пропозицій містила прохання зменшити показ реклами під час трансляції телепередач, відновити роботу проводового радіомовлення, заборонити рекламу ліків та алкогольних напоїв тощо.

Усі звернення громадян, що надійшли до Держкомтелерадіо України, розглядалися його керівництвом та опрацьовувалися структурними підрозділами згідно компетенції. За результатами розгляду вживалися необхідні заходи та надавалися відповіді авторам листів.

Про ефективність здійсненої роботи свідчить досить низький показник надходження повторних звернень. У 2012 році таких надійшло 66, що становить 5% від загальної кількості.

 

версія для друку