українська російська англійська
Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул представив активу області нового голову Кіровоградської ОДА
11.01.2013 | 09:40
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

Представляючи Андрія Ніколаєнка, як нового очільника Кіровоградщини, Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул зачитав Указ Президента України Віктора Януковича про призначення Ніколаєнка Андрія Івановича на посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації.

Олександр Вілкул охарактеризував Андрія Ніколаєнка як управлінця нової формації.

«Андрій Іванович володіє дуже серйозними новими компетенціями. Він має досвід дипломатичної роботи, що сприятиме у залученні іноземних інвестицій на територію області. Він володіє кількома іноземними мовами. Має чудову освіту, енергію, свіже мислення, новаторський досвід і бажання зробити Кіровоградщину справді міцним та провідним регіоном нашої держави. Такі якості у керівника регіону не можуть не слугувати для розкриття нових можливостей, здобуття вищого статусу та надання нового імпульсу розвитку для області», - сказав він.

Віце-прем'єр-міністр добре знайомий із роботою команди попереднього керівника області Сергія Ларіна, він високо оцінив проекти, що вдалося реалізувати за неповні три роки, особливу схвальну оцінку одержала програма "Центральний регіон – 2015".

«Під керівництвом Ларіна Сергія Миколайовича ваш регіон досяг значного прогресу у впровадженні нових ідей та підходів для розвитку економіки, для підвищення соціальних стандартів, для налагодження широкого суспільного діалогу, - сказав Олександр Вілкул. - Кожен з вас, кожен мешканець Кіровоградщини зробив свій внесок в загальній успіх вашого регіону».

Віце-прем’єр-міністр підкреслив, що висока оцінка, яку отримала Кіровоградська область та її керівник із боку нашого Президента Віктора Федоровича Януковича, велика довіра, яка надана з боку Глави Держави Сергію Миколайовичу, свідчать про те, що регіон впевнено рухається курсом національної модернізації Президента України.

«Програма "Центральний регіон" – це не просто лозунги, це конкретні завдання, які ви ставили перед собою і досягали їх», - зазначив Олександр Вілкул.

У контексті порушеної теми, віце-прем'єр-міністр порадив Андрію Ніколаєнку продовжувати роботу над реалізацію програми «Центральний регіон», попередньо провівши її інвентаризацію, попрацювати над збалансуванням бюджету і визначенням пріоритетних завдань, зокрема тих, для реалізації яких необхідна допомога Уряду.

«Перед новим керівництвом Кіровоградщини стоїть відповідальне завдання - продовжити розвиток важливого для нашої країни регіону, забезпечити подальшу ефективну реалізацію реформ Президента», - сказав Олександр Вілкул.

 

версія для друку