українська російська англійська
Мінінфраструктури: Станом на ранок 11 січня рух транспорту автодорогами забезпечено
11.01.2013 | 09:53
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Станом на ранок 11 січня транспортно-дорожній комплекс, незважаючи на складні погодні умови, працює без перебоїв. Рух транспорту дорогами державного та місцевого значення забезпечено. Протягом доби опади у вигляді невеликого снігу випадали у північних, Полтавській, Закарпатській, Львівській та Харківській областях.  У АР Крим невеликий дощ. Заторів не виникало. На автомобільних дорогах загального користування для покращення стану проїзду задіяні 2066одиниць техніки та 3235 дорожніх працівників.

Крім того, у Миколаївській області відновлено рух ділянкою дороги Р-06 Ульянівка – Миколаїв (через Вознесенськ), км 118+750 – 123+300, обмеження на якій діяли у зв’язку з поточним ремонтом.

В очікуванні проходу каналом Керч-Єні-Кале 6 суден з півночі та 40 суден з півдня, з яких до Керченського порту 4 судна. На рейді Маріупольського порту перебуває 4 судна. В очікуванні проводки на вихід – 2 судна. У Миколаївському порту заплановано на вхід – 4 судна, на вихід – 1 судно, у Херсонському - 2 судна на вхід та 5 суден на вихід. Інші порти працюють у звичайному режимі.

 

версія для друку