українська російська англійська
На Закарпатті минулого року майже на 3 млн. зменшилася заборгованість із виплат зарплат
11.01.2013 | 14:07
Закарпатська ОДА

11 січня під керівництвом заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Михайла Поповича відбулася селекторна нарада з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У 2012 році вдалося досягти позитивних зрушень щодо зменшення заборгованість із виплати заробітної платина на 2947,5 тис. гривень. За даними райдержадміністрацій та міськвиконкомів, станом на 1 січня 2013 року заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях, установах області становила 10580 тис. гривень. Порівняно з 1 грудня сума зменшилася на 377,9 тис. гривень.

Зокрема, борг економічно активних підприємств становив 2913,2 тис. гривень. Порівняно з 1 грудня зафіксовано зменшення на 317,5 тис. гривень.

Заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах-банкрутах - 7611,4 тис. гривень. Порівняно з попереднім місяцем вона зменшилася на 60,4 тисячі гривень. На підприємствах, які призупинили економічну діяльність, борг залишився на рівні попереднього місяця - 55,4 тис. грн. 

У 5 адміністративно-територіальних одиниць області повністю відсутня заборгованість: місто Чоп, Іршавському, Міжгірському, Перечинському та Свалявському районах.

Заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Михайло Попович, зазначив: «На попередній селекторній нараді Міністр соціальної політики наголосила на тому, що особливу увагу слід приділити підприємствам державної та комунальної власності. Також, у подальшому будемо працювати за графіками погашення заборгованості».

Що ж стосується боргу до бюджету Пенсійного фонду, то станом на 1 січня він складав 25747,5 тис. гривень. У грудні 2012 року цю заборгованість в області вдалося зменшити на 961,0 тис. гривень.

версія для друку