українська російська англійська
На волинському пункті пропуску через кордон з поляками запрацювала система швидкого пропуску туристів
11.01.2013 | 14:42
ВОЛИНСЬКА ОДА

Сьогодні в обласному центрі Волині відбулася презентація електронного проекту "eBooking", запровадженого митними органами Республіки Польща.

Польську сторону представляли консул, керівник візового відділу Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку Беата Бживчи,  заступник начальника митної служби Люблінського воєводства Павел Мартіш та  інспектор митного пункту пропуску "Дорогуськ" Республіки Польща Мартін Харасін.  Участь у заході взяли  також заступник начальника Ягодинської митниці Сергій Курило, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Волинської ОДА Андрій Ломага, представники туристичних фірм та агенцій Волинської області.

 Головна мета проекту "eBooking" полягає в попередньому електронному повідомленні Митної служби Республіки Польща  про прибуття туристичних груп до пунктів пропуску та скороченні часу перебування туристичних автобусів на території пункту пропуску.

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Єдуард Стоєв наголосив, що «впровадження проекту створить сприятливі умови для швидкого та цивілізованого перетину туристичними групами українсько-польської ділянки державного кордону України,  а також пожвавить туристичні і ділові контакти між жителями України та Польщі». Окрім того, Едуард Стоєв звернув увагу і на доцільність впровадження системи попередньої електронної реєстрації не лише для туристичних груп, а  також і для суб’єктів господарської діяльності. Це, на його думку, значно пожвавить ділову співпрацю представників бізнесу України  та Республіки Польща.

Представники польської сторони ознайомили учасників презентації з правилами, вимогами  та основними пунктами попередньої електронної реєстрації туристичних груп.

версія для друку