українська російська англійська
Держкомтелерадіо надає чотири адміністративні послуги
12.01.2013 | 13:13
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Держкомтелерадіо України відповідно до чинного законодавства надає чотири адміністративні послуги, три з яких є безоплатними. Їх перелік було затверджено наказом 2012 року.

Йдеться, зокрема, про видачу видавництвам і підприємствам книгорозповсюдження довідки про випуск та/або розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою.

Держкомтелерадіо також відповідно до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» та затверджених Урядом «Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію» здійснює погодження звернень іноземних ЗМІ для оформлення довгострокової візи їх кореспондентам чи представникам, які мають намір працювати в Україні. та надає їм листи-подання для отримання посвідки на тимчасове проживання.

Окрім того, Комітет вносить суб'єкти видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції. При цьому сплачується реєстраційний збір у розмірі 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Зазначені адміністративні послуги надаються Держкомтелерадіо на підставі письмових заяв суб’єктів звернення та визначених у кожному окремому випадку документів.

Детальніше із інформацією про адміністративні послуги та порядок їх надання можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо www.comin.gov.ua  у розділах «Адміністративні послуги» та «До уваги іноземних ЗМІ».

 

 

версія для друку