українська російська англійська
М.Азаров: Ми зробимо все необхідне, щоб підписати Угоду про асоціацію в цьому році
11.01.2013 | 17:45
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд готовий зробити все необхідне для підписання Угоди про асоціацію в 2013 році. Про це повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров, відповідаючи на запитання користувача соціальної мережі Фейсбук.

Глава Уряду повідомив, що сьогодні провів нараду за участю міністрів, віце-прем'єр-міністрів з виконання Плану дій по роботі з Європейським Союзом.

«Програма на цей рік є дуже інтенсивною і вимагає координації зусиль багатьох міністерств і відомств. І тому всю роботу з координації буду проводити я як Прем'єр-міністр, тим самим піднімаючи рівень вирішення проблем на найвищий рівень в Уряді. Це показує нашу рішучість і готовність зробити все необхідне для того, щоб підписання Угоди відбулося в цьому році», - сказав Микола Азаров.

За словами Прем'єр-міністра, на сьогоднішній нараді також розглядалися питання щодо продовження співпраці України в рамках Світової організації торгівлі. «Ми намітили декілька компромісних варіантів, які будемо обговорювати з нашими європейськими партнерами», - повідомив Микола Азаров.

 

версія для друку