українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд не допустить повторення ситуації з "Аеросвітом"
11.01.2013 | 18:58
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд розробить конкурентну стратегію розвитку авіаперевезень в Україні, щоб мінімізувати ризик повторення проблемної ситуації, пов'язаної з компанією «Аеросвіт». Про це повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров у соціальній мережі Фейсбук.

«Ситуація, яка відбувається зараз з компанією «Аеросвіт», змусила нас розробити такі заходи з розвитку авіаперевезень в країні, які б мінімізували ризик повторення подібної ситуації в майбутньому», - сказав Глава Уряду.

При цьому Микола Азаров зазначив, що в світі банкрутство великих авіаперевізників відбувається досить часто. Але, за його словами, «рішення цих проблем полегшується тим, що є конкурентне середовище, і поле збанкрутілої компанії дуже швидко займається конкурентом. Пасажири так чи інакше відчувають незручності, але вони компенсуються, і проблема вирішується на користь більш конкурентного перевізника. І вже на новому етапі пасажири отримують певні переваги».

«Ось і наше завдання: створити таку ж модель у себе в країні. Звичайно, проблем на цьому шляху дуже багато, але ще раз повторюю, цей випадок з приватною авіакомпанією змусив Уряд знаходити рішення, і вони будуть знайдені», - підкреслив Прем'єр-міністр.

 

версія для друку