українська російська англійська
Голова Держводагентства бере участь у першому Світовому саміті водних ресурсів у м. Абу-Дабі
14.01.2013 | 11:11
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

З 12 по 18 січня 2013 року Голова Держводагентства Василь Сташук бере участь у першому Світовому саміті водних ресурсів, що проходить у м. Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати).

Під час зазначених заходів розглядатимуться, зокрема, питання про стан управління водними ресурсами в Україні та перспективи співпраці з водних питань з іншими країнами, впровадження ресурсозберігаючих технологій та відновлюваних джерел енергії у водному секторі.

Участь у першому Світовому саміті водних ресурсів сприятиме вирішенню питань у сфері раціонального використання, охорони і відтворення водних ресурсів, які є актуальними для України. Обмін досвідом з питань водних ресурсів сприятиме розробці заходів щодо досягнення цілей сталого розвитку, пов’язаних з водою, інтегрованим управлінням водними ресурсами, дозволить визначити пріоритетні напрями міжнародної співпраці, зокрема щодо впровадження інноваційних водних технологій, інвестиційних пропозицій тощо.

Перший саміт з водних ресурсів, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародним роком водної співпраці, слугуватиме платформою для об’єднання зусиль урядових, наукових і бізнесових структур з метою відпрацювання нових ідей у пошуку ефективних шляхів вирішення питань водних ресурсів на глобальному, міжнародному і національному рівнях.

 

 

версія для друку