українська російська англійська
Затверджено порядок прийому громадян у Державній пенітенціарній службі
14.01.2013 | 13:33
Прес-служба Міністерства юстиції

Міністерство юстиції затвердило порядок особистого прийому громадян у Державній пенітенціарній службі України. Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Порядок розроблено з метою належної організації прийому громадян посадовими особами Державної пенітенціарної служби.

Так, прийом громадян посадовими особами ДПтС України проводитиметься за попереднім записом.  Графік прийому, затверджений наказом ДПтС, розміщуватиметься на офіційному веб-сайті Служби (www.kvs.gov.ua).

Попередній запис на прийом до керівництва ДПтС здійснюватиметься не пізніше ніж за сім днів до дня його проведення, у разі, якщо порушене питання не було вирішене після прийому громадянина керівником підрозділу ДПтС, до повноважень якого належить розгляд цього питання.

Записатися на прийом можна у приймальні громадян за адресою м. Київ, вул. Мельникова, 81, або за телефоном (044) 207-03-75. Приймальня працює щодня, крім вихідних та святкових днів, з 09.00 до 18.00 (напередодні вихідних і святкових днів - з 09.00 до 16.45) із перервою на обід з 13.00 до 13.45.

Вхід до приймальні громадян вільний і не потребує оформлення перепустки та пред'явлення документів, що посвідчують особу.

Про відмову в записі та причини відмови громадянинові зобов‘язані надати відповідні роз’яснення.

У першочерговому порядку здійснюватиметься прийом таких категорій громадян як жінки, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", інваліди Великої Вітчизняної Війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України.

Як відомо, Державна пенітенціарна служба України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якої спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції України.

 

 

версія для друку