українська російська англійська
У столиці стартує мистецький проект "Казка дитячих мрій"
14.01.2013 | 14:18
Київська МДА

2013 рік в Україні проголошено Роком дитячої творчості. У департаменті культури Київської МДА інформують, що  з цієї нагоди в лютому стартує новий, великий мистецький соціальний проект, присвячений дитячій творчості, під назвою «Казка дитячих мрій».

Протягом чотирьох місяців у кожному районі столиці відбудеться огляд дитячої творчості в номінаціях: художнє, музичне та театральне мистецтво, хореографія, вокал, художнє слово, моделювання тощо. Журі, створене оргкомітетами районних державних адміністрацій в Києві, визначить переможців та рекомендуватиме найкращі номери для участі в заключному гала-концерті.

Метою проекту є охоплення якомога більшого спектру напрямів, у яких розкривається дитяча творчість. Заключний гала-концерт проекту відбудеться на початку літа в Національному палаці мистецтв «Україна».

Участь у цьому соціальному проекті сприятиме не тільки виявленню й підтримці талановитих та обдарованих дітей, а й удосконаленню та розбудові системи позашкільної освіти, – зазначають у профільному департаменті.

 

версія для друку