українська російська англійська
Микола Азаров доручив перевірити працездатність і безпечність систем опалення у дитячих закладах
14.01.2013 | 17:27
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив перевірити дотримання правил безпеки і робочий стан систем опалення в навчальних та дитячих дошкільних закладах. Відповідне доручення Глава Уряду дав під час засідання Кабінету Міністрів 14 січня.

Приводом для такої позапланової перевірки став випадок, який мав місце 13 січня на Житомирщині. Там вночі у дитячому садочку стався вибух у котельні. За попередніми даними перевірки за цим фактом вже виявлено ряд саме організаційних недоліків, які побічно призвели до такої ситуації.

«Попереду, за прогнозами синоптиків, холоди. Тож відповідно навантаження на системи опалення буде збільшуватися. Технічний стан котелень має бути надійним», - зазначив Микола Азаров.

Глава Уряду наголосив на необхідності підійти до цього питання максимально відповідально, адже саме формальний підхід до обстеження систем при введенні їх в експлуатацію та до атестації на правила безпеки персоналу може стати причиною аварій.

Тож наразі працівники Держтехногенбезпеки повинні повторно перевірити всі об’єкти та персонал систем опалення у дитячих закладах – школах, садочках, інтернатах тощо.

 

версія для друку