українська російська англійська
На Одещині у м. Балта відкрито новий автовокзал
15.01.2013 | 11:58
Одеська ОДА

У місті Балта Одеської області  на початку 2013 року було введено в експлуатацію приміщення нового місцевого автовокзалу.

Як повідомив голова Балтської районної державної адміністрації Василь Бабанський,  нова будівля автовокзалу обладнана всім необхідним для  комфортного перебування пасажирів, вправної роботи диспетчерів та відпочинку водіїв. Так, комп’ютеризовано диспетчерську автовокзалу, вирішена проблема з проведенням централізованого теплопостачання та водопостачання, обладнано комфортабельний зал очікування з місцями для відпочинку, буфетом та внутрішніми санвузлами.

Василь Бабанський наголосив, що таким чином було виконано першу чергу робіт з обладнання нового автовокзалу. Наступним етапом стане виконання робіт з його благоустрою.

«В цьому році ми плануємо, також завершити, другу чергу робіт - заасфальтувати прилеглу територію, встановити криті навіси на платформах, розбити клумби та висадити квіти», - сказав Василь Бабанський.

Керівник району підкреслив, що роботи з будівництва нового автовокзалу виконуються в рамках «Народного бюджету» за спонсорські кошти.

 

версія для друку