українська російська англійська
У Кіровограді відкрили сучасний навчально-виховний комплекс
15.01.2013 | 12:10
Кіровоградська ОДА

Для жителів мікрорайону старої Балашівки, що знаходиться у м. Кіровограді, сталася знакова подія – вперше за довгі роки очікувань у них нарешті з’явилося нове сучасне, комфортне і просторе приміщення навчально-виховного об'єднання, що зведено на території ЗОШ №15.

«Ми хорошою знаковою справою розпочинаємо Новий рік. Переконаний, що для вас, учнів і вчителів 15-ї школи сьогодні по-справжньому прийшло іще одне новорічне свято. І не тільки для школи, якій більше 100 років, а й для всього мікрорайону», - зазначив голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко у вітальному слові.

Керівник області підкреслив, що нині Кіровоград матиме іще один комплекс – навчально-виховне об'єднання, де діти матимуть змогу виховуватися, здобувати знання і розвиватися творчо і фізично.

«Будувати школи – значить дбати про наше майбутнє, про юне, освічене, культурно і фізично загартоване покоління українців», - впевнений голова облдержадміністрації.

До свята Андрій Ніколаєнко вручив директору НВО №15 сертифікат на новий навчально-комп’ютерний клас. Найменшим вихованцям закладу керівники області та міста подарували м'які іграшки, школярам - солодощі.

Будівництво нового корпусу тривало з 2009 року по 2012 рік, але активна фаза робіт велася в останні два роки. Загальна вартість об’єкту складає більше 12 млн. грн., з яких 4 млн. грн. виділив міський бюджет.

 

 

версія для друку