українська російська англійська
На вирішення проблем у Болградському районі Одещини було виділено понад 16,5 млн. грн.
15.01.2013 | 14:54
Одеська ОДА

У Одеській області у рамках соціально-економічної програми «Народний бюджет» в 2012 році було виділено близько 16 млн. 573 тис. грн. на вирішення соціальних проблем жителів Болградського району. Про це повідомив голова Болградської районної державної адміністрації Михайло Садаклієв.

Зокрема, в минулому році за рахунок коштів державного бюджету були проведені роботи з капітального ремонту доріг комунальної власності у 19 населених пунктах району, на загальну суму 1,431 млн. грн. Ремонти дорожнього покриття відбулися у Болграді, Олександрівці, Бановці, Василівці, Виноградному, Виноградовці, Владичені, Голиці, Городному, Дмитрівці, Жовтневому, Залізничному, Нових Троянах, Кальчево, Криничному, Ореховці, Оксамитном, Табаках, Червоноармійському.

У 2012 році розпочато роботи з будівництва артезіанських свердловин у селах Калчево і Василівка, на що з державного бюджету було виділено 1,475 млн. грн., а співфінансування сільських бюджетів склало 70,28 тис. грн.

«Також в минулому році завершено роботи з реконструкції квартир для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, фінансування яких здійснювалося за рахунок коштів обласного бюджету. Розпочато роботи з будівництва стадіону с. Тютюн, на що було витрачено близько 3,9 млн. грн. У стадії завершення знаходяться роботи з реконструкції водопроводу м. Болград - від насосної станції першого підйому до водоочисних споруд - на загальну суму 1,4 млн. грн. Також завершено роботи з будівництва водопровідних очисних споруд для артезіанської свердловини у с. Голиця Болградського району», - пояснив Михайло Садаклієв.

 

версія для друку