українська російська англійська
Буковиною курсуватиме новий швидкісний дизель-потяг вітчизняного виробництва
15.01.2013 | 15:35
Чернівецька ОДА

15 січня голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв взяв участь у телемості на залізничній станції «Чернівці» з нагоди презентації нового дизель-потяга, який курсуватиме коліями Буковини, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Під час он-лайн спілкування із начальником Львівської залізниці Богданом Піхом, головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайлом Вишиванюком та представниками засобів масової інформації керівник крайової виконавчої влади висловив сподівання, що новий дизель-потяг буде зручним для жителів і гостей прикарпатського краю, до того ж сприятиме його туристичній привабливості.

«Нинішня подія, поза сумнівом, є знаковою та важливою не лише для буковинців. Адже парк рухомого складу Львівської залізниці поповнився першим за останні 15 років новим швидкісним дизель-потягом і курсуватиме він нашим регіоном. Знаковість цієї події ще й у тому, що цей залізничний транспорт – вітчизняного виробництва», - повідомив Михайло Папієв. Голова облдержадміністрації висловив сподівання, що віднині розпочнеться довгоочікуваний процес оновлення транспортного парку Львівської залізниці, зношеність якого становить до 90%. Таке оновлення рухомого складу залізниці, на переконання голови Чернівецької обласної державної адміністрації, сприятиме значному підвищенню туристичної та інвестиційної привабливості регіонів.

«Тому, гадаю, було б доцільно органам виконавчої і представницької влади західних областей та керівництву залізниці спільно звернутися до українського Уряду з цих питань, і, певен, нас підтримають у цьому жителі регіону», - наголосив Михайло Папієв.

 

версія для друку