українська російська англійська
На Дніпропетровщині відкрито аптеки у 93% амбулаторій сімейної медицини
15.01.2013 | 15:18
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині розширюється мережа аптек при Центрах первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД). Тепер жителям області, особливо сільських районів, не потрібно їхати за декілька кілометрів за виписаними ліками – вони можуть придбати лікарські препарати у своєму медичному закладі. У 2012 році у 598 (93%) амбулаторіях сімейної медицини та фельдшерсько-акушерських пунктах відкрито аптеки та аптечні пункти. Створення аптечної мережі при ЦПМСД регіону буде завершено у 1 півріччі 2013 року.       

«Розширення мережі аптечних пунктів особливо важливе для мешканців сільських районів області. Тому що раніше в деяких селах та селищах взагалі не було аптек. Мешканцям сіл та невеличких містечок  доводилось їздити за медикаментами у найближчі населені пункти, іноді за декілька десятків кілометрів. Створення комфортних умов при наданні медичної допомоги – одне з головних завдань обласної влади.

Важливо, щоб громадяни могли отримувати у своїх медзакладах весь спектр необхідних послуг, у тому числі і отримувати виписані їм ліки. Тому в минулому році ми почали вирішувати це питання, створюючи при всіх підрозділах ЦПМСД регіону аптеки та аптечні пункти», - сказала директор департаменту охорони здоров`я Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Гінзбург.

версія для друку