українська російська англійська
Проведено роботи на 62 об'єктах соціально-культурного призначення Болградського району Одещини
15.01.2013 | 15:46
Одеська ОДА

Протягом 2012 року в Болградському районі Одеської області були проведені роботи на 62 об’єктах соціально-культурного призначення на загальну суму 3 млн. 123 тис. грн. Такі цифри, підбиваючи підсумки виконання регіональної програми «Народний бюджет» в Болградському районі в 2012 році, навів голова Болградської районної державної адміністрації Михайло Садаклієв.

Він зазначив, що суттєві зміни відбулися в тому числі в сфері освіти та охорони здоров’я.

«Ми виконали капітальний ремонт школи с. Банівка на суму 195 тис. грн., відремонтували дитячий садок с. Василівка, на суму 177 тис. грн., садок в с. Калчева на суму 162 тис. грн., відремонтували школу в Нових Троянах, спортивний комплекс у м. Болград. У стадії завершення - капремонт інфекційного відділення Болградської центральної районної лікарні, на що було виділено близько 192,4 тис. грн.», - пояснив він.

Багато роботи в районі було зроблено також і в сфері охорони здоров’я. В тому числі – проведено ремонт сільської амбулаторії в с. Залізничне, капітальний ремонт оздоровчого табору «Мрія», Василевської дільничної лікарні. В галузі культури в районі протягом року також було капітально відремонтовано сільські будинки культури в 6 населених пунктах на загальну суму 287 тис. грн. А саме – у селах Владичень, Нові Трояни, Голиця, Олександрівка, Червоноармійське та селі Орехівка, де місцевий будинок культури не працював на протязі останніх семи років.

 

версія для друку