українська російська англійська
Міністр Л. Кожара в Австрії візьме участь у заходах з нагоди початку головування України в ОБСЄ
16.01.2013 | 09:46
Прес-служба Міністерства закордонних справ

16 січня 2013 року розпочнеться візит Міністра закордонних справ України, Діючого голови ОБСЄ Леоніда Кожари до Австрійської Республіки з метою участі у заходах з нагоди початку головування України в ОБСЄ.

Як Діючий голова ОБСЄ, Міністр закордонних справ України Л.Кожара під час засідання Постійної ради ОБСЄ 17 січня у Відні офіційно представить пріоритети та програму головування України в цій Організації.

Пріоритети Українського головування включають питання  врегулювання тривалих конфліктів на просторі ОБСЄ, зміцнення режиму контролю над озброєннями та заходів довіри і безпеки, попередження негативного впливу енергетичної діяльності на довкілля. Україна приділятиме значну увагу боротьбі з торгівлею людьми, захисту свободи слова, а також іншим важливим питанням гуманітарного виміру ОБСЄ.

Перебуваючи у Відні, Міністр проведе зустрічі з Президентом Австрійської Республіки Хайнсом Фішером, главами делегацій держав-учасниць ОБСЄ, Генеральним секретарем та керівниками інституцій ОБСЄ, главами польових присутностей Організацій.

З нагоди початку головування України в ОБСЄ у палаці Ліхтенштейн відбудеться урочистий концерт за участю відомого українського ансамблю «Київські солісти».

 

версія для друку