українська російська англійська
На Дніпропетровщині працює 191 стаціонарний пункт обігріву
16.01.2013 | 10:30
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині розгорнута широка мережа пунктів обігріву та в цілодобовому режимі працюють соціальні патрулі. Така система створена для того, щоб люди взимку, особливо при значному зниженні температури, могли зігрітися та отримати медичну допомогу у разі необхідності. Аби усі ті, хто цього потребує, змогли скористатися цією допомогою, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков під час селекторної наради поставив завдання керівникам міст та районів області – широко інформувати населення про розташування пунктів обігріву та правила уникнення переохолодження.

«Людське ставлення повинне вирізняти сучасне суспільство в будь-яких життєвих обставинах. Надати підтримку людям, яким немає де зігрітися взимку – це обов’язок відповідальної влади, яка турбується про громадян», - сказав Дмитро Колєсніков.

Голова облдержадміністрації зазначив, що зі зниженням температури та погіршенням погодних умов у зимовий період обласна влада організувала в містах і районах Дніпропетровщини роботу пунктів обігріву для населення, зокрема, для тих, хто не має місця постійного проживання.

191 стаціонарний пункт обігріву працює в усіх містах та районах області. Вони переважно розташовані у територіальних центрах з надання соціальної допомоги, амбулаторіях та сільських фельдшерсько-акушерських пунктах. Такі пункти діють протягом всієї зими. Також на території області готові до роботи 31 пересувний пункт обігріву – палатки, які розгортаються в місцях масо Із 19 грудня на Дніпропетровщині запроваджена робота соціальних патрулів вого перебування людей при зниженні температури до – 10. У таких пунктах працюють спеціалісти підрозділів МНС, соціальних служб та медичні працівники. Органам місцевого самоврядування доручено забезпечити у таких наметах людей гарячим чаєм, медичною й іншої необхідною допомогою.

У Кривому Розі у нічний період працює 7 одиниць міського електротранспорту (трамваїв та тролейбусів), що пересуваються містом, та у яких можна обігрітися.

Також на території області є 5 мобільних пунктів обігріву, які розташовуються в місцях роботи підрозділів МНС та працівників комунальних служб у разі погіршення погодних умов.

Голова облдержадміністрації поставив завдання керівникам територій області широко інформувати населення про розташування пунктів обігріву та правила уникнення переохолодження.

Із 19 грудня на Дніпропетровщині запроваджена робота соціальних патрулів. Із 30 грудня за дорученням голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитра Колєснікова вони переведені у режим цілодобового патрулювання. Це 17 бригад, до складу яких входять представник правоохоронних органів, органів з питань надзвичайних ситуацій, медичний та соціальний працівники. Такі бригади діють у всіх великих містах області. Зокрема, у Дніпропетровську – 3 бригади, у Кривому Розі та Дніпродзержинську – по 2 бригади, в інших – по 1 бригаді.

Також голова Дніпропетровської облдержадміністрації поставив завдання – передбачити у разі зниження температури додаткові ліжко-місця у лікувально-профілактичних закладах області.

 

версія для друку