українська російська англійська
Черкащина розвиває молочне скотарство
16.01.2013 | 11:28
ЧЕРКАСЬКА ОДА

Розроблена та прийнята на Черкащині галузева Програма розвитку молочного скотарства Уманського району на 2012-2020 роки – дієва і забезпечує нарощування поголів’я худоби, збільшення виробництва продукції та сприяє зайнятості селян.

У минулому році державна підтримка особистим селянським господарствам населення спрямовувалась на нарощування поголів’я молодняка ВРХ шляхом виплати дотацій за утримання поголів’я відповідних вікових груп.

За час дії цієї програми з червня 2012 року 230 селян оформили бюджетну дотацію на загальну суму 126 тис. грн. З метою підвищення якості молока, яке виготовляється в селянських домогосподарствах, діє програма відшкодування вартості придбаних індивідуальних доїльних установок. На звітну дату три селянські господарства оформили бюджетну дотацію на загальну суму 10,2 тис. грн.

На виконання Програми розвитку молочного скотарства Уманського району в минулому році за рахунок коштів районного бюджету (35 тисяч гривень) та співфінансування з обласного бюджету (15 тисяч гривень) придбано 5 нетелів, які передано на безповоротній основі сільським родинам сіл Городецьке, Полянецьке, Томашівка, Старі Бабани.

Нині ця програма продовжує дію: від нетелів отримано перші приплоди. У подальшому власники передадуть їх наступному отримувачеві.

 

версія для друку