українська російська англійська
Укрзалізниця постійно вживає заходи щодо покращення умов праці своїх робітників
16.01.2013 | 12:07
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Державна адміністрація залізничного транспорту України виконує усі соціальні зобов’язання перед своїми працівниками.

Зокрема, Укрзалізниця виконала положення Генеральної угоди на 2010-2012 роки щодо підвищення заробітної плати. Торік годинні тарифні ставки та посадові оклади було підвищено двічі: з 1 травня та 1 жовтня на 5% щоразу. При цьому середньомісячна заробітна плата за 2012 рік склала 3759 грн., що вище середньомісячної заробітної плати 2011 року на 14,4%.

Мініфраструктури та Укрзалізниця неодноразово запевняли та вкотре наголошують: скорочення чисельності працівників залізничного транспорту не буде. Керівництво Укрзалізниці прагне зберегти кадровий потенціал.  З цією метою згідно з умовами Галузевої угоди та Колективних договорів залізниці та підприємства залізничного транспорту фінансуватимуть перепідготовку працівників для оволодіння іншими професіями, що є необхідним в умовах модернізації галузі та впровадження нових технологій та систем управління.

Також Укрзалізниця продовжує оновлювати  рухомий склад у межах своїх можливостей. Зокрема, доопрацьованим проектом фінансового плану  залізниць України на 2013 рік за рахунок коштів державного бюджету передбачено закупити пасажирські купейні вагони, вагони для перевезення інвалідів, спеціальні вагони типу СТ.

Також за проектом з держбюджету кошти підуть на продовження будівництва залізничного-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у Києві, та спорудження шляхопроводів замість залізничних переїздів, за рахунок коштів місцевого бюджету передбачено закупити електропоїзди та рейкові автобуси. Залізничники планують оновити й тяговий рухомий склад, придбати вантажні вагони,  колійну техніку  та продовжити модернізацію існуючого.

версія для друку