українська російська англійська
Уряд посилить підтримку національного виробника під час процедури держзакупівель
16.01.2013 | 12:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вимагає активізувати внесення до Парламенту законопроекту “Про внесення змін до Закону України “Про здійснення державних закупівель”. Про це він заявив на засіданні Уряду 16 січня 2013 року.

Законопроект пропонує на період до 31 грудня 2015 року надати право замовнику, у разі проведення процедур закупівель встановлювати до учасників торгів такий кваліфікаційний критерій, як наявність власних виробничих потужностей та/або центрів обслуговування на території України.

«Запропоновані зміни спрямовані на підтримку, насамперед, вітчизняного виробника під час здійснення процедури державних закупівель. А отже, на розвиток внутрішнього виробництва», - сказав Микола Азаров.

Крім того, додав він, такі зміни до процедури держзакупівель стимулюватимуть іноземні компанії та підприємства активізувати створення виробництв і сервісних центрів в Україні.

«Таким чином, прийняття цього Закону – це потужна підтримка тій програмі активізації внутрішнього виробництва, яку розробляє Уряд», - заявив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку